ELXZ160ELL101MFB5D
MFR.Part #
ELXZ160ELL101MFB5D
JLCPCB Part #
C5113904
Package
Plugin,D6.3xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 116mA@120Hz 13mm 16V 2.5mm 2000hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS