EMZA500ARA330MF80G
MFR.Part #
EMZA500ARA330MF80G
JLCPCB Part #
C7272635
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 33uF 50V 6.3mm 78mA@120Hz 8mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS