ELXV100ETD272MK30S
MFR.Part #
ELXV100ETD272MK30S
JLCPCB Part #
C5113834
Package
Plugin,D12.5xL31.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.386A@120Hz 10V 12.5mm 2700uF 31.5mm 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS