EMZK350ARA100MF61G
MFR.Part #
EMZK350ARA100MF61G
JLCPCB Part #
C6944962
Package
SMD,D6.3xL6.1mm
Description
-25℃~+105℃ 10uF 35V 5000hrs@105℃ 56mA@120Hz 6.1mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL6.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS