E36D750HPN603UEB7U
MFR.Part #
E36D750HPN603UEB7U
JLCPCB Part #
C5628035
Package
Bolt,D76.2xL117mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 117mm 31.8mm 60000uF 75V 76.2mm 螺栓,D76.2xL117mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS