E36D250HPN244UDE3U
MFR.Part #
E36D250HPN244UDE3U
JLCPCB Part #
C3816179
Package
Bolt,D63.5xL143mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 0.24F 143mm 2000hrs@85℃ 25V 28.58mm 63.5mm Bolt,D63.5xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS