SK4R7M100ST
MFR.Part #
SK4R7M100ST
JLCPCB Part #
C5112941
Package
Plugin,D5xL13mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 13mm 2000hrs@85℃ 22.59Ω 2mm 4.7uF 5mm ±20% 插件,D5xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS