SLP221M450H3P3
MFR.Part #
SLP221M450H3P3
JLCPCB Part #
C2621489
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.508Ω 10mm 220uF 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 450V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS