SK010M063ST
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SK010M063ST
JLCPCB Part #
C5112888
Package
Plugin,D5xL13mm
Description
-40℃~+85℃ 119.43Ω 13mm 1uF 2000hrs@85℃ 2mm 5mm 63V ±20% 插件,D5xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS