FTC201608D2R2MBCA
MFR.Part #
FTC201608D2R2MBCA
JLCPCB Part #
C53285281
Package
0806
Description
180mΩ 2.2uH 2.3A 2.4A ±20% 0806 Power Inductors ROHS