FNR4026S3R3MT
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FNR4026S3R3MT
JLCPCB Part #
C167855
Package
SMD,4x4mm
Description
2.5A 2A 3.3uH 65mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS