FNR5040S561MT
MFR.Part #
FNR5040S561MT
JLCPCB Part #
C167985
Package
SMD,5x5mm
Description
350mA 360mA 4.92Ω 560uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS