AAPS0624M220A
MFR.Part #
AAPS0624M220A
JLCPCB Part #
C53154754
Package
SMD,7.7x6.6mm
Description
2.02A 2.52A 227mΩ 22uH AEC-Q200 Molded Inductor ±20% SMD,7.7x6.6mm Power Inductors ROHS