ANR5040M1R5A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
ANR5040M1R5A
JLCPCB Part #
C48935006
Package
SMD,5x5mm
Description
1.5uH 15mΩ 4.58A 6.3A AEC-Q200 ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS