AAPS0615M2R2A
MFR.Part #
AAPS0615M2R2A
JLCPCB Part #
C53154722
Package
SMD,7.7x6.6mm
Description
2.2uH 3.8A 54mΩ 7A AEC-Q200 Molded Inductor ±20% SMD,7.7x6.6mm Power Inductors ROHS