AAPS1770M560H
MFR.Part #
AAPS1770M560H
JLCPCB Part #
C49073819
Package
SMD,18x17mm
Description
56uH 62mΩ 7.8A 9A AEC-Q200 ±20% SMD,18x17mm Power Inductors ROHS