SAK-XC2797X-200F100L AB
MFR.Part #
SAK-XC2797X-200F100L AB
JLCPCB Part #
C538950
Package
LQFP-176(24x24)
Description
-40℃~+125℃ 1.6MB 100MHz 138KB 150 16/32 Bit 3V~5.5V Built-in FLASH Others LQFP-176(24x24) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS