IPP100N04S303AKSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPP100N04S303AKSA1
JLCPCB Part #
C3288976
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 145nC@10V 2.5mΩ@10V 2.6nF 214W 40V 465pF 4V 9.6nF N-Channel TO-220-3 MOSFETs ROHS