TCKIV104AT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
TCKIV104AT
JLCPCB Part #
C4978716
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 100nF 20Ω 35V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS