TCMIV104AT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
TCMIV104AT
JLCPCB Part #
C4952365
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 100nF 20Ω 35V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS