0402WGF1623TCE
MFR.Part #
0402WGF1623TCE
JLCPCB Part #
C54068
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS