0402WGJ0166TCE
MFR.Part #
0402WGJ0166TCE
JLCPCB Part #
C2766894
Description
-55℃~+155℃ 16MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS