0805W8J0107T5E
MFR.Part #
0805W8J0107T5E
JLCPCB Part #
C53884
Description
-55℃~+155℃ 100MΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS