1210W3J0124T5E
MFR.Part #
1210W3J0124T5E
JLCPCB Part #
C25674
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 200V 333mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS