MF0W4JJ0161A50
MFR.Part #
MF0W4JJ0161A50
JLCPCB Part #
C51905041
Description
160Ω 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS