HP122WJ0563T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HP122WJ0563T4E
JLCPCB Part #
C2758787
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 2W 300V 56kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS