MF01WFF3602A10
MFR.Part #
MF01WFF3602A10
JLCPCB Part #
C51904925
Description
1W 36kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS