TC0350B4751T5H
MFR.Part #
TC0350B4751T5H
JLCPCB Part #
C517482
Description
-55℃~+155℃ 167mW 4.75kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS