MFR100FTF52-1K02
MFR.Part #
MFR100FTF52-1K02
JLCPCB Part #
C3398625
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS