MF02WFF4991A10
MFR.Part #
MF02WFF4991A10
JLCPCB Part #
C51904922
Description
2W 4.99kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS