TC0325B750JT5E
MFR.Part #
TC0325B750JT5E
JLCPCB Part #
C146567
Description
-55℃~+155℃ 167mW 75V 75Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS