0603WAF590JT5E
MFR.Part #
0603WAF590JT5E
JLCPCB Part #
C23086
Description
-55℃~+155℃ 100mW 59Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS