MF02WFF2001A10
MFR.Part #
MF02WFF2001A10
JLCPCB Part #
C51904904
Description
2W 2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS