CQ07W2F7320T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
CQ07W2F7320T5E
JLCPCB Part #
C48579199
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 732Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS