MF02WFF2004A10
MFR.Part #
MF02WFF2004A10
JLCPCB Part #
C51904785
Description
2MΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS