TD03H2402BT
MFR.Part #
TD03H2402BT
JLCPCB Part #
C51899420
Description
100mW 24kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS