TD03G1541FT
- MFR.Part #
- TD03G1541FT
- JLCPCB Part #
- C667547
- Description
- -55℃~+155℃ 1.54kΩ 100mW 50V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS