ABE05K20R0FT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
ABE05K20R0FT
JLCPCB Part #
C51899389
Package
0805
Description
125mW 20Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS