P0805H9091BBT
MFR.Part #
P0805H9091BBT
JLCPCB Part #
C4281730
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount