FXL0412-4R7-M
MFR.Part #
FXL0412-4R7-M
JLCPCB Part #
C524585
Package
SMD,4.4x4.2mm
Description
1.8A 195mΩ 2.8A 4.7uH Molded Inductor ±20% SMD,4.4x4.2mm Power Inductors ROHS