FXL0420-3R3-M
MFR.Part #
FXL0420-3R3-M
JLCPCB Part #
C167207
Package
SMD,4.4x4.2mm
Description
3.3A 3.3uH 4A 87mΩ Molded Inductor ±20% SMD,4.4x4.2mm Power Inductors ROHS