LE06W4J0161T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
LE06W4J0161T5E
JLCPCB Part #
C52316
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 200V 250mW ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS