CQ02WGF130JTCE
MFR.Part #
CQ02WGF130JTCE
JLCPCB Part #
C966861
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS