1206W4J0366T5E
MFR.Part #
1206W4J0366T5E
JLCPCB Part #
C422445
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 36MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS