SMDMOV3225K241KL
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
SMDMOV3225K241KL
JLCPCB Part #
C50396498
Package
3225
Description
1.2kA 150V 200V 21J 240V 250mW 395V 3225 Varistors ROHS