S07B1E331KN0B0S0N0
MFR.Part #
S07B1E331KN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C249174
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
3.5mm 330pF 3kV 6mm 7.5mm Y5P ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS