BC016M271LO6.3*8L-1A4T
MFR.Part #
BC016M271LO6.3*8L-1A4T
JLCPCB Part #
C2897446
Description
-55℃~+105℃ 16V 2000hrs@105℃ 270uF 6.3mm 8mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS