BC6R3M331LO5*7L-1A4T
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
BC6R3M331LO5*7L-1A4T
JLCPCB Part #
C512952
Package
Plugin,D5xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 20mΩ@100kHz 2mm 3.1A@100kHz 330uF 5mm 6.3V 7mm ±20% 插件,D5xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS