AAPS0650M4R3F
MFR.Part #
AAPS0650M4R3F
JLCPCB Part #
C49261481
Package
SMD,6.6x6.4mm
Description
16.2mΩ 4.3uH 8.5A 9A AEC-Q200 ±20% SMD,6.6x6.4mm Power Inductors ROHS