AAPS0420M1R5F
MFR.Part #
AAPS0420M1R5F
JLCPCB Part #
C49261424
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
1.5uH 23.5mΩ 7.4A 7.6A AEC-Q200 ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS